Rejestracja spółki w Nowym Jorku

rejestracja spółki Nowy Jork
Rejestracja spółek w Nowym Jorku

Kiedy rejestracja spółki w Nowym Jorku jest dobrym rozwiązaniem dla firmy z Polski

Polskie firmy z branży odzieżowej, kosmetycznej lub informatycznej są bardzo często zainteresowane otwarciem spółki w Nowym Jorku. Jest to bardzo dobre rozwiązanie marketingowe tak długo jak  polska firma jest w pełni świadoma prawdziwych kosztów związany z posiadaniem biura lub magazynu w New York City- sprawdź mój post na ten temat.

W wielu branżach założenie oddziału firmy  Nowy  Jorku na pewno może służyć do podniesienia renomy polskiej spółki, jak i usług i towarów sprzedawanych na rynku amerykańskim. Jeżeli firma IT z Polski obsługuje klientów z branży finansowej, powołanie spółki i posiadanie biura w NYC jest bardzo rozsądnym rozwiązaniem.

Dzięki otwarciu firmy w Nowym Jorku polska spółka będzie miała dostęp do kadry wysoko wykwalifikowanych pracowników. Miasto Nowy Jork posiada bardzo dobre połączenia lotnicze pomiędzy USA i Europą i bezpośrednie loty do Warszawy z Portu JFK jak i z Portu Newark, dzięki czemu polscy pracownicy mogą dotrzeć do swojej oddziału firmy w NYC w ciągu 10 godzin.

Dodatkową zaletą dla polskich firm planujących eksport ciężkich towarów na terenie Metropolii Nowojorskiej jest dostęp do olbrzymich portów morskich Port Newark, https://www.pnct.net, Port Nowy Jork http://www.nycterminal.com i Port Delaware. Poniewaz te 3 porty sa promieniu 2-3 godzin od NYC, co pozwala na konkurencyjne i szybkie dostarczanie produktów do wschodniego wybrzeża Stanów Zjednoczonych. Miasto Nowy Jork słynie z szybkiego tempa życia, jak i „szybkiego” robienia interesów.

Stan Nowy Jork rozumie wymogi i potrzeby firm prowadzących działalność gospodarczą na jego terenie- w NY możesz założyć spółkę w ciągu 2 godzin.

Zakładanie spółek Nowy Jork

Stan Nowy Jork rozumie wymogi i potrzeby firm prowadzących działalność gospodarczą na jego terenie. Rejestracja spółki w Nowy Jorku może być przeprowadzona internetowo. Jeżeli jesteś zainteresowany powołaniem spółki w Stanie Nowy Jork, napisz do mnie

Lista rynek USA

Dołącz do mojej prywatnej listy mailingowej, a będziesz otrzymywać najnowsze informacje praktyczne dotyczące rynku USA, a także promocje na moje usługi na rynku amerykańskim.