Przejdź do treści
Home | Referencje

Referencje

Polecamy z całego serca tę konsultację, która rozjaśniła nam wiele kwestii dotyczących działań na rynku USA. Jacek w niezwykle fachowy sposób poruszył wszystkie istotne dla nas kwestie rozszerzając je o swoje dodatkowe uwagi z punktu widzenia mieszkańca i użytkownika e-commerce w USA. Świetne wyczucie rynku. Niezwykła szybkość odpowiedzi – to bardzo ułatwiało wszelkie ustalenia. Dodatkowo co warto zaznaczyć konsultacja przebiega w bardzo przyjaznej atmosferze luźnej rozmowy, a sam Jacek był bardzo dobrze do niej przygotowany. Jeśli chcesz rozpocząć biznes w USA to pierwszym krokiem powinna być konsultacja z Jackiem! Polecamy i wiemy, że to nie będą nasze ostatnie wspólne działania.

 

Bardzo solidne, konkretne oraz terminowe podejście do założenia spółki w USA , polecam w 100%.

Jeżeli szukacie drogi wejścia na rynek USA to koniecznie zróbcie pierwszy krok z dobrym przewodnikiem. Z pełnym przekonaniem polecam w tej roli Jacka. To niewątpliwie właściwy człowiek do pomocy w realizacji tego celu. Profesjonalne, a zarazem indywidualne podejście do klienta, praktyczna znajomość realiów rynku i uwarunkowań prawno-biznesowych, to jego atuty. Poza tym P. Jacek jest niezwykle ciepłym, życzliwym człowiekiem. Współpraca z nim to przyjemność i ogromne wsparcie w realizacji odważnych planów. Polecam!!!

Wybrałem usługi Jacka, gdyż od samego początku w kontakcie cechował go profesjonalizm i chęć załatwienia sprawy szybko i sprawnie. Dodatkowo potwierdziłem swój wybór pozytywnymi opiniami od jego poprzednich klientów. Z ręką na sercu polecam usługi Jacka – nie zawiodłem się – cały proces sprawnie i dokładnie a co najważniejsze efekt działań w 100% zgodny z obietnicami. Dobrze wydane pieniądze! Polecam!

Bardzo duża wiedza na temat zakładania i prowadzenia działalności na terenie USA. Bardzo dobry kontakt. Polecam.

Solidny i rzetelny doradca. Pan Jacek pomógł mojej firmie przy pierwszej realizacji transakcji na terenie USA, mimo iż wielu innych doradców nie podjęło się tego. Szybko i fachowo uzyskaliśmy niezbędne informacje. Polecam.

Szukałem osoby specjalizującej w obsłudze prawnej podmiotów i przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą na rynku amerykańskim. Jak się okazało, Pan Jacek okazał się osobą kompetentną, zaangażowaną, znającą procesy biznesowe oraz prawne na rynku amerykańskim. Dzięki praktycznemu doświadczeniu skutecznie rozwiązane zostały kwestie prawne i organizacyjne. Bardzo miły i kontaktowy człowiek.

Szybko, konkretnie, merytorycznie! Pan Jacek ekspresowo odpowiada na maile, w rozmowie telefonicznej dokładnie wszystko wytłumaczył, a usługę wypełnienia formularza niezbędnego dla prowadzenia biznesu w Stanach zrealizował błyskawicznie. Bardzo, bardzo polecam!

W bardzo szybkim czasie otrzymałam merytoryczną, konkretną odpowiedź. Polecam!

Pan Jacek bardzo szybko zareagował na moje pytanie przesłane drogą emaliową, zdzwoniliśmy się i dostałem zwięzłą odpowiedź na moje pytania dot. sposobu rozliczania się z podatku nie rezydenta w USA. Otrzymane informacje pomogły mi naszkicować plan dalszego działania w tej kwestii.

Miałem przyjemność skorzystać z usług doradczych Pana Jacka Cieszyńskiego. Szybka, konkretna i rzeczowa pomoc z formalnościami potrzebnymi do prowadzenia biznesu z klientem amerykańskim. Dodatkowo uzyskałem pomoc w zrozumieniu różnic pomiędzy prawem amerykańskim, a polskim. Bardzo polecam!

J.C. jest jednym z najbardziej wartościowych ludzi, z którymi pracowaliśmy. Otwarty na nowe pomysły i utalentowany strategista. Łatwo nawiązuje kontakty z potencjalnymi klientami w USA.

Pan Jacek to człowiek zachęcający do działania, nie istnieją dla niego bariery, zawsze znajdzie wyjście z sytuacji. Przemysław G.

Firma Ecomten LLC specjalizuje się w nawiązywaniu kontaktów biznesowych, prowadzeniu badań rynkowych, tworzeniu analiz o charakterze prawno-marketingowym, tworząc nowe standardy w obsłudze klienta biznesowego na terenie USA. Jest skuteczna w kryzysowych sytuacjach, jakie niekiedy występują w relacjach biznesowych, zachowując logikę, umiar i profesjonalizm.

Jacek pomógł mojej działalności postawić pierwsze formalne kroki w USA. W jego podejściu widoczne jest zaangażowanie, profesjonalizm i pomysłowość. Jeżeli wiesz, że powinieneś rozpocząć swoja biznesową drogę w Stanach, to Jacek z pewnością doradzi i pomoże, jak zrobić to właściwie.