Etykieta produktu na rynek USA

etykieta produktu na rynku USAPrawo w USA, regulujące eksport produktów do USA, wymaga od produktu eksportowanego na rynek amerykański wskazanie kraju pochodzenia produktu. Produkt, który nie spełnia tego warunku, może być zatrzymany na granicy USA przez Amerykańskie Urząd Celny. Więcej informacji na temat regulacji w USA można uzyskać na stronie internetowej Amerykańskiego Urzędu Celnego https://www.cbp.gov

Sprzedaż produktu pod etykietą Made in USA

Polska firma, która planuje, otworzyć oddział firmy w USA, przenieść działalność gospodarcza do USA, w celu sprzedawania „polskiego” produktu pod etykietą Made in USA może to zrobić, gdy spełni następujące wymogi prawa amerykańskiego:

  • Końcowy montaż produktu odbywa się w Stanach Zjednoczonych.
  • Wszystkie lub prawie wszystkie części składowe są wykonane w USA.

Najnowsza opinia Klienta

Polecamy z całego serca tę konsultację, która rozjaśniła nam wiele kwestii dotyczących działań na rynku USA. Jacek w niezwykle fachowy sposób poruszył wszystkie istotne dla nas kwestie rozszerzając je o swoje dodatkowe uwagi z punktu widzenia mieszkańca i użytkownika e-commerce w USA. Świetne wyczucie rynku. Niezwykła szybkość odpowiedzi – to bardzo ułatwiało wszelkie ustalenia. Dodatkowo co warto zaznaczyć konsultacja przebiega w bardzo przyjaznej atmosferze luźnej rozmowy, a sam Jacek był bardzo dobrze do niej przygotowany. Jeśli chcesz rozpocząć biznes w USA to pierwszym krokiem powinna być konsultacja z Jackiem! Polecamy i wiemy, że to nie będą nasze ostatnie wspólne działania.

Lista rynek USA

Jeżeli Twoja firma planuje prowadzenie działalności gospodarczej na rynku USA w roku 2021, dołącz do mojej prywatnej listy mailingowej, dzięki czemu będziesz otrzymywać najnowsze informacje związane z prowadzeniem działalności gospodarczej na rynku USA.

Podając swoje dane wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną komunikacji od firmy Ecomten LLC.