spółka w new jersey usa

Dla wielu polskich przedsiębiorców, którzy będą prowadzić fizyczną działalność gospodarczą na północno-wschodnim wybrzeżu Stanów Zjednoczonych, wynajmując magazyn w NYC, otwierając biuro lub zatrudniając pracowników w Nowym Jorku, lub jego okolicach, założenie firmy w New Jersey może być bardzo praktycznym rozwiązaniem. Założenie firmy w New Jersey, w amerykańskim stanie, który graniczy z miastem Nowy Jork, może nie być optymalną strukturą podatkowa do prowadzenia działalności gospodarczej na rynku amerykańskim, ale jest bardzo często najbardziej praktycznym rozwiązaniem dla większości europejskich klientów.

Firma w New Jersey i sprawne rozpoczęcie działalności gospodarczej w USA

Opcja założenia firmy w New Jersey jest oparta na latach praktycznego doświadczenia nabytego podczas współpracy z europejskimi klientami, a także rozwiązywania codziennych kwestii, które napotykają europejskie firmy prowadząc działalność gospodarczą na rynku amerykańskim. Twoja firma w New Jersey może być zarejestrowana w Stanie New Jersey w ciągu paru godzin, a inne formalności związane z rozpoczęciem działalności gospodarczej w USA sprawnie przeprowadzone przez mnie. Dzięki takiemu rozwiązaniu będziesz mógł sprawnie rozpocząć działalność gospodarczą lub sprzedaż internatową na terenie wszystkich 50 amerykańskich stanów.

Oferat założenia firmy w New Jersey

Spółka w New Jersey

$ 1500
  • Analiza i wybór formy prawnej
  • Rejestracja spółki w New Jersey
  • Wliczona opłata urzędowa
  • Uzyskanie numeru podatkowego w USA
  • Przygotowanie umowy operacyjnej spółki
  • Działanie w roli agenta spółki przez 12 miesięcy
Sprawdź, dlaczego dzięki założeniu firmy w USA, podniesiesz wizerunek i szanse europejskiej firmy na rozpoczęcie lub zbudowanie poważnej sprzedaży na rynku amerykańskim czytając tutaj.