Dla wielu polskich przedsiębiorców, którzy będą prowadzić fizyczną działalność gospodarczą na północno-wschodnim wybrzeżu Stanów Zjednoczonych, wynajmując magazyn w NYC, otwierając biuro lub zatrudniając pracowników w Nowy Jorku, lub jego okolicach, założenie firmy w New Jersey może być bardzo praktycznym rozwiązaniem.

Firma w New Jersey a prowadzenie działalności w USA

Założenie firmy w Stanie New Jersey, który graniczy z Nowym Jorkiem, może nie być optymalną strukturą podatkowa do prowadzenia działalności gospodarczej na rynku amerykańskim, ale jest bardzo często najbardziej praktycznym rozwiązaniem dla większości europejskich klientów. Moja sugestia założenia firmy w New Jersey jest oparta na latach praktycznego doświadczenia nabytego podczas współpracy z europejskimi klientami, a także rozwiązywania codziennych kwestii które napotykają europejskie firmy prowadząc działalność gospodarczą na rynku amerykańskim.

Działalność gospodarcza w USA poprzez firmę w New Jersey

Jeżeli interesuje Ciebie profesjonalne założenie firmy w New Jersey nawiąż współpracę ze mną. Dzięki współpracy ze mną będziesz mógł bardzo sprawnie przejść przez cały proces związany z założeniem firmy w USA, a także spełnieniem innych formalności związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej na terenie Stanów Zjednoczonych. Jeżeli zależy Ci na ekspresowym założeniu firmy w USA Twoja spółka może być zarejestrowana w NJ, USA w ciągu 9 godzin. Takie rozwiązanie pozwoli Ci na bardzo szybkie rozpoczęcie działalności gospodarczej lub sprzedaży internatowej na terenie wszystkich 50 amerykańskich stanów.

ZAŁOŻENIE FIRMY W NEW JERSEY USA NASTĘPNY KROK

Jeżeli jesteś zainteresowany założeniem firmy w USA, napisz do mnie wiadomość e-mail na adres jc@ecomten.com i przedstaw pakiet którym jesteś zainteresowany.

Sprawdź dlaczego dzięki założeniu firmy w USA, podniesiesz wizerunek i szanse europejskiej firmy na rozpoczęcie lub zbudowanie poważnej sprzedaży na rynku amerykańskim czytając tutaj.