Oferta

Konsultacja wstępna rynek USA

Współpracę z nowym klientem zwykle rozpoczynamy od wstępnej konsultacji telefonicznej lub rozmowy przez skype. W czasie takiej rozmowy zapoznajemy się z głównym celem, który klient chce osiągnąć na rynku USA, ustalamy czy jesteśmy w stanie pomóc taki cel osiągnąć i przedstawiamy bariery praktyczne, które europejski klient napotka prowadząc działalność gospodarczą na rynku USA. Podczas konsultacji przedstawiamy także wstępny budżet potrzebny do osiągnięcia specyficznego celu na rynku amerykańskim.

Strategia na rynek USA

W przypadku europejskiego klienta, który posiada zbyt małą wiedzę o wymogach prawnych lub rynkowych związanych z rozpoczęciem i prowadzeniem działalności gospodarczej na rynku USA firma Ecomten oferuje usługę stworzenia początkowej strategii wejścia na rynek USA. Nie przygotowujemy 20 stronicowych analiz lub badań rynku oferowanych przez duże firmy konsultingowe w Europie, które nie mają powiązania z realiami, które napotka europejska firma na rynku USA! Nasza strategia na rynek USA będzie: przedstawiać szacowany rozmiar rynku w USA, nakreślać podstawowe wymogi prawne związane ze sprzedażą europejskiego produktu na rynku USA, nakreślać minimalną infrastrukturę biznesową potrzebną do prowadzenia działalności gospodarczej na rynku USA, wskaże potencjalne kanały sprzedaży w USA i przedstawi wstępny plan działania na rynku USA.

Stałe doradztwo na rynku USA

Klientom europejskim, którzy chcą wykorzystać nasze doświadczenie i praktyczną wiedzę o rynku amerykańskim oferujemy stale usługi konsultingowe oparte na stawce miesięcznej. Wysokość stawki miesięcznej jest zależna od wybranego pakietu usług. Minimalny okres współpracy wynosi 8 miesięcy. Dlaczego? Nie wierzymy w cuda! Dzięki naszej wiedzy o realiach biznesowych na rynku USA jak i oczekiwaniach kontrahentów i konsumentów indywidualnych w Stanach Zjednoczonych wiemy, iż osiągnięcie specyficznego celu klienta, na przykład rozpoczęcie sprzedaży na rynku USA, jest nierealne do osiągnięcia w kilka tygodni. Jedynie długoterminowa inwestycja w rynek USA pozwala osiągnąć rezultaty, których oczekuje europejski klient.

Najnowsza opinia Klienta

Polecamy z całego serca tę konsultację, która rozjaśniła nam wiele kwestii dotyczących działań na rynku USA. Jacek w niezwykle fachowy sposób poruszył wszystkie istotne dla nas kwestie rozszerzając je o swoje dodatkowe uwagi z punktu widzenia mieszkańca i użytkownika e-commerce w USA. Świetne wyczucie rynku. Niezwykła szybkość odpowiedzi – to bardzo ułatwiało wszelkie ustalenia. Dodatkowo co warto zaznaczyć konsultacja przebiega w bardzo przyjaznej atmosferze luźnej rozmowy, a sam Jacek był bardzo dobrze do niej przygotowany. Jeśli chcesz rozpocząć biznes w USA to pierwszym krokiem powinna być konsultacja z Jackiem! Polecamy i wiemy, że to nie będą nasze ostatnie wspólne działania.

Lista rynek USA

Jeżeli Twoja firma planuje prowadzenie działalności gospodarczej na rynku USA w roku 2021, dołącz do mojej prywatnej listy mailingowej, dzięki czemu będziesz otrzymywać najnowsze informacje związane z prowadzeniem działalności gospodarczej na rynku USA.

Podając swoje dane wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną komunikacji od firmy Ecomten LLC.