Oferta

Konsultacja wstępna rynek USA

Współpracę z nowym klientem zwykle rozpoczynamy od wstępnej konsultacji telefonicznej lub telekonferencji video. W czasie takiej rozmowy zapoznajemy się z głównym celem, który klient chce osiągnąć na rynku USA, przedstawiamy bariery praktyczne, które europejski klient napotka w trakcie osiągania swojego celu na rynku USA, szczególnie w okresie 2021 roku. Podczas konsultacji wstępnej omawiamy także wstępne koszta, które europejski klient napotka prowadząc działalność gospodarcza na rynku amerykańskim.

Strategia na rynek USA

W przypadku europejskiego klienta, który posiada zbyt małą wiedzę o wymogach prawnych lub rynkowych związanych z rozpoczęciem i prowadzeniem działalności gospodarczej na rynku USA firma Ecomten oferuje usługę stworzenia początkowej strategii wejścia na rynek USA. Nie przygotowujemy 20 stronicowych analiz lub badań rynku oferowanych przez duże firmy konsultingowe w Europie. Najczęściej takie analizy nie mają powiązania z realiami, które napotka europejska firma na rynku USA! Nasza strategia na rynek USA będzie przedstawiać szacowany rozmiar rynku w USA, nakreślać podstawowe wymogi prawne związane ze sprzedażą europejskiego produktu lub usługi na rynku USA, nakreślać minimalną infrastrukturę biznesową potrzebną do prowadzenia działalności gospodarczej na rynku USA, wskaże potencjalne kanały sprzedaży w USA i przedstawi wstępny plan działania na rynku USA.

Stałe doradztwo na rynku USA

Klientom europejskim, którzy chcą wykorzystać nasze doświadczenie i praktyczną wiedzę o rynku amerykańskim oferujemy usługę BizDevUSA- stałe doradztwo oparte na stawce miesięcznej. Wysokość stawki miesięcznej będzie zależna od wybranego pakietu usług. Minimalny okres współpracy wynosi 8 miesięcy. Dlaczego? Doradzamy na rynku USA od lat i nie wierzymy w cuda. Dzięki naszej wiedzy o realiach biznesowych na rynku USA jak i wiedzy praktycznej o oczekiwaniach kontrahentów i konsumentów indywidualnych w Stanach Zjednoczonych wiemy, iż osiągnięcie specyficznego celu klienta, na przykład rozpoczęcie sprzedaży na rynku USA, jest nierealne do osiągnięcia w kilka tygodni. Jedynie długoterminowa współpraca w rynek USA pozwala osiągnąć rezultaty, których oczekuje europejski klient.

Wybrane usługi na rynku amerykanskim

Oferujemy usługi doradcze związane między innymi z: zakładaniem podmiotów gospodarczych w Delaware, New Jersey, New York, i na Florydzie, audyt oferty internetowej na rynek USA, pomoc przy rozpoczęciu i prowadzeniu księgowości w USA, rozpoczęciem sprzedaży internetowej na rynku USA, dostosowaniem europejskiego produktu do wymogów prawnych rynku amerykańskiego.

Lista rynek USA

Jeżeli Twoja firma planuje prowadzenie działalności gospodarczej na rynku USA w roku 2021, dołącz do mojej prywatnej listy mailingowej, dzięki czemu będziesz otrzymywać najnowsze informacje związane z prowadzeniem działalności gospodarczej na rynku USA.

Podając swoje dane wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną komunikacji od firmy Ecomten LLC.