Zarządzanie projektem w USA

Często spotykaną kwestią praktyczną przy współpracy z firmami z Polski jest różnica czasowa, która utrudnia efektywną współpracę i koordynację zadań pomiędzy ludźmi z dwóch kontynentów. Rozwiązaniem tej kwestii jest użycie jednej z platform do koordynacji zadań między członkami zespołu, tzw. projekt management tool:

Dlaczego warto używać programu do zarządzania projektem? Użycie jednej z powyższych platform pozwala wszystkim członkom projektu:

  • Ustalać cele biznesowe i związane z tym zadania w chmurze – w ten sposób wszyscy wiedzą, co trzeba zrobić, aby zbliżać się do wyznaczonego celu.
  • Komunikować się przez zostawianie wiadomości na tablicy zadań – writeboard ma ogromną przewagę nad wymianą kilkunastu e-maili pomiędzy ludźmi, którzy nawet nie są odpowiedzialni za konkretne zadanie.
  • Przechowywać ważne dokumenty i pliki w jednym centralnym miejscu dostępnym dla wszystkich pracujących w danym projekcie.

Dlaczego używam platformę Basecamp do projektów w USA

Użycie programu Basecamp pozwala uniknąć niepotrzebnych rozmów telefonicznych i wysyłania e-mali pomiędzy członkami zespołu w Polsce i USA, które nie są czytane przez większość osób uczestniczących w projekcie.

Lista rynek USA

Dołącz do mojej prywatnej listy mailingowej, a będziesz otrzymywać najnowsze informacje praktyczne dotyczące rynku USA, a także promocje na moje usługi na rynku amerykańskim.