Kontakt

Firma Ecomten znajduje się na przedmieściach Nowego Jorku. Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą, proszę o kontakt telefoniczny w godzinach 8-18 czasu Nowo Jorskiego, e-mail lub wysłanie krótkiej wiadomości przez formę kontaktową. Odpowiadamy na każde zapytanie w przeciągu 9 godzin.

Email

jc@ecomten.com

Telefon

201-777-1289

Adres

301 Route 17 Suite 800 Rutherford NJ 07070 USA

Przewiń do góry

Najnowsza opinia

Polecamy z całego serca tę konsultację, która rozjaśniła nam wiele kwestii dotyczących działań na rynku USA. Jacek w niezwykle fachowy sposób poruszył wszystkie istotne dla nas kwestie rozszerzając je o swoje dodatkowe uwagi z punktu widzenia mieszkańca i użytkownika e-commerce w USA. Świetne wyczucie rynku. Niezwykła szybkość odpowiedzi – to bardzo ułatwiało wszelkie ustalenia. Dodatkowo co warto zaznaczyć konsultacja przebiega w bardzo przyjaznej atmosferze luźnej rozmowy, a sam Jacek był bardzo dobrze do niej przygotowany. Jeśli chcesz rozpocząć biznes w USA to pierwszym krokiem powinna być konsultacja z Jackiem! Polecamy i wiemy, że to nie będą nasze ostatnie wspólne działania.

Lista rynek USA

Jeżeli Twoja firma planuje prowadzenie działalności gospodarczej na rynku USA w roku 2021, dołącz do mojej prywatnej listy mailingowej, dzięki czemu będziesz otrzymywać najnowsze informacje związane z prowadzeniem działalności gospodarczej na rynku USA.

Podając swoje dane wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną komunikacji od firmy Ecomten LLC.